![Θησέας Νέας Ιωνίας - Κακαρέλη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/thiseas-taekwondo-nea-ionia-ramus-sofia-sportshunter-6.jpeg)
Άλλη μια μεγάλη επιτυχία για τον σύλλογο μας!
100% Επιτυχία αφού στις 3 συμμετοχές είχαμε 3 μετάλλια.
Τα κορίτσια μας αγωνίστηκαν στο Ramus Sofia Open το Σαββατοκύριακο 16 κ 17 Μαρτίου το οποίο διεξήχθη στην Σόφια της Βουλγαρίας με συμμετοχή 1400 αθλητών από 20 Χώρες και κατέκτησαν τα εξής μετάλλια σε πολύ δύσκολες κατηγορίες.
Αναλυτικά:
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/2/16/1f947.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
Αξίζει να σημειωθεί ότι στην συγκεκριμένη κατηγορία των -52 κ Νεανίδων οι 2 αθλήτριες του συλλόγου μας βρέθηκαν στον Τελικό αλλά δεν αγωνίστηκαν λόγω τραυματισμού της Μπουρίκα Κατερίνας.![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/2/16/1f44f_1f3fc.png)
![💪🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/2/16/1f4aa_1f3fc.png)
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/2/16/1f44f_1f3fc.png)
![💪🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/2/16/1f4aa_1f3fc.png)
Πολλά συγχαρητήρια στα αστέρια του συλλόγου μας που για αλλη μια φορά με εκαναν περήφανη.![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
Η δουλειά που γίνεται στον σύλλογο μας φαίνεται από τα αποτελέσματα μας σε κάθε διοργάνωση εντός κ εκτός Ελλάδος.
Θέλω να ευχαριστήσω προσωπικά τον Δάσκαλο Νίκος Κακαρελης για όλη την καθοδήγηση κ στήριξη των αθλητριών μας από την καρέκλα του Coach άλλωστε είμαστε ένας σύλλογος μια οικογένεια. ![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![Θησέας Νέας Ιωνίας - Κακαρέλη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/thiseas-taekwondo-nea-ionia-ramus-sofia-sportshunter-6.jpeg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/01/taekwondo-thiseas-neas-ionias-kakareli-logo-300x300.jpg)
Ramus Sofia Open με 3 συμμετοχές και 3 μετάλλια!
Θησέας Νέας Ιωνίας - Κακαρέλη | Νέα Ιωνία
Άλλη μια μεγάλη επιτυχία για τον σύλλογο μας!
100% Επιτυχία αφού στις 3 συμμετοχές είχαμε 3 μετάλλια.
Τα κορίτσια μας αγωνίστηκαν στο Ramus Sofia Open το Σαββατοκύριακο 16 κ 17 Μαρτίου το οποίο διεξήχθη στην Σόφια της Βουλγαρίας με συμμετοχή 1400 αθλητών από 20 Χώρες και κατέκτησαν τα εξής μετάλλια σε πολύ δύσκολες κατηγορίες.
Αναλυτικά:
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/2/16/1f947.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/2/16/1f3c5.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
Αξίζει να σημειωθεί ότι στην συγκεκριμένη κατηγορία των -52 κ Νεανίδων οι 2 αθλήτριες του συλλόγου μας βρέθηκαν στον Τελικό αλλά δεν αγωνίστηκαν λόγω τραυματισμού της Μπουρίκα Κατερίνας.![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/2/16/1f44f_1f3fc.png)
![💪🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/2/16/1f4aa_1f3fc.png)
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/2/16/1f44f_1f3fc.png)
![💪🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/2/16/1f4aa_1f3fc.png)
Πολλά συγχαρητήρια στα αστέρια του συλλόγου μας που για αλλη μια φορά με εκαναν περήφανη.![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
Η δουλειά που γίνεται στον σύλλογο μας φαίνεται από τα αποτελέσματα μας σε κάθε διοργάνωση εντός κ εκτός Ελλάδος.
Θέλω να ευχαριστήσω προσωπικά τον Δάσκαλο Νίκος Κακαρελης για όλη την καθοδήγηση κ στήριξη των αθλητριών μας από την καρέκλα του Coach άλλωστε είμαστε ένας σύλλογος μια οικογένεια. ![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f64f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)